Ua Ru
Останнi новини

Реклама на радіо

Розміщення реклами на радіо ШАНСОН в Черкасах, а також в ефірі радіо POWER FM (колишня Шарманка ФМ) пропонує рекламна група Magic Design. Так само пропонуємо рекламу на радіостанціях ХІТ FM, KISS FM, Мелодія, Radio ROKS, Наше радіо, Люкс ФМ, Русское радио Україна, NRJ (Енерджі), Максимум, АВТО Радіо, Радіо Пятница, Ретро ФМ, Радіо Релакс і Країна ФМ в Черкасах.
СУПЕРЦІНА! Реклама на радіо ШАНСОН (ТОП-3 популярних радіостанцій України) в Черкасах!

Успіх у розвитку бізнесу на пряму залежить від правильної подачі реклами споживачеві. Реклама на радіо не э винятком, оскільки інформація легше сприймається на слух, а вдало складений рекламний слоган запам'ятовується з першого разу. Зі співвідношень охоплення аудиторії і вартості, реклама на радіо є одним з найбільш ефективних маркетингових вкладень коштів. Стабільність аудиторії допоможе вам знайти свого потенционально клієнта. Реклама на радіо в Черкасах дасть вам можливість заявити про себе і ваш продукт.

Чому реклама на радіо така гарна?

Радіо працює скрізь навіть тоді, коли інші носії реклами недоступні, наприклад: в автомобілі або транспорті по дорозі на вашу роботу або з неї, звичайно ж на робочому місці, в супермаркетах, в тренажерному залі. Судячи з усього радіо є єдиним рекламним носієм, який може обхопити широкий спектр аудиторії протягом робочого дня. Найцікавіше, що реклама на радіо не вимагає до себе підвищеної уваги, вона звучить фоном і впливає в першу чергу на почуття. Чуючи вашу рекламу на радіо людина може навіть не усвідомлювати, що чує рекламне повідомлення, але, тим не менше, після декількох повторів, зміст послання відкладається в свідомості. Наша компанія MAGIC DESIGN допоможе вам у створенні рекламного ролика, ми пропонуємо вам професійну базу дикторів, щоб саме ваша реклама на радіо в Черкасах була кращою в місті.

Радіо - візуальний засіб передачі інформації!

Здавалося б неймовірно, але в порівняннями з іншими ЗМІ, радіо проникає в свідомість набагато швидше і ефективніше, створюючи яскраві картинки, які мають властивість запам'ятовуватися. Чому так відбувається? Справа в людській психології. Радіо використовує ваша уява як театр. Тобто, якщо ви правильно виберете підхід до створення реклами, ви зможете розбудити уяву слухачів, викликаючи потрібні для вас образи. Завдяки цьому, реклама на радіо має властивість перетвориться, як не дивно, на візуальний засіб передачі інформації. Розробляючи рекламу на радіо, здавалося б, ви обмежені в технічних засобах які доступні іншим видам реклами. Але на практиці, можливості радіо, з точки зору образів і візуалізація, набагато ширше ніж на телебачення. У рекламі на ТБ образ повинен бути придуманий і втілений на екрані зі 100% попаданням. При використанні реклами на радіо, потрібно лише розбудити уяву слухачів, а вже кожен з них зможе побачить свою картинку, яка буде мати 100% відповідності для кожної людини. Але потрібно враховувати, що це можливо, тільки якщо придуманий вами образ спочатку був присутній в ідеї вашого послання.

Як правильно зробити рекламу на радіо

Яка може бути ідея? Дуже проста - інформація реклами повинна бути представлена ​​з точки зору слухача, а не людини який надає будь-якої товар. Ви повинні розповісти потенційним клієнтам не про те, які ви класні і як давно надаєте свій товар на ринку, а про те, чим ви можете бути корисні, які проблеми слухачів ви можете вирішити. Тільки таким чином ви зможете стати по-справжньому цікавими для споживачів. Щоб зробити рекламу на радіо правильної і ефективної, вам потрібно надати слухачеві таку історію, яку він зможе показати в своїй уяві, результати використання вашого товару, це дасть можливість спробувати товар або послугу. Завжди звертайте увагу на точку зору ваших потенційних клієнтів. Перш ніж створювати рекламу поставте себе на місце вашого клієнта. І запитайте себе: «А що мені з того? Як це вплине особисто на мене? Як мене це стосується і що воно мені дасть? ».