Ua Ru
Останнi новини

Про компанiю

"МЕДЖИК ДИЗАЙН"

рекламно-поліграфічна група

11 років на ринку рекламних та маркетингових послуг

На початку 2005 року кілька провідних фахівців з багаторічним досвідом роботи в галузі дизайну та виробництва етикетки і упаковки створили дизайн-студію, яку згодом назвали "Меджик Дизайн". На початку своєї діяльності це дизайнерське об'єднання в основному продовжувало профільну спеціалізацію - дизайн, додрукарську підготовку та виробництво етикетки та упаковки для своїх постійних замовників, більшу частину з яких становили харчовики та виробники алкогольної продукції.

Через деякий час студія взяла участь у ряді соціальних проектів, що розширили сферу застосування професійних навичок команди дизайнерів. Тоді ж були зроблені перші спроби залучення до роботи над проектами сторонніх фахівців і креативників, які поклали початок до розширення сфери послуг студії і створення окремих вузькоспеціалізованих підрозділів, які пізніше об'єдналися під брендом "Меджик Дизайн груп».

 

З березня 2012 року "Меджик Дизайн" є офіційним дилером продукції компанії "Европос" в Черкаській області. Дилерський договір був підписаний директорами компаній, після успішних переговорів на виставці «RemaDays 2012» в Києві.

З червня 2012 року "Меджик Дизайн" є ексклюзивним регіональним партнером Fozzy Group по медіа-рекламі в мережі супермаркетів "Сільпо". Продажем ефірного часу та роботою з компаніями-партнерами займається підрозділ Magic-media.

З травня 2016 року "Меджік Дизайн" є ексклюзивним регіональним дилером друкарні WOLF® в Черкаській області. Дилерський договір був підписаний директорами компаній на виставці «RemaDays 2016» в Києві.