Ua Ru
Останнi новини

Вивіски, світлова реклама, обємні літери

Вивіски в зовнішній рекламі, напевно, самий затребуваний продукт там, де необхідно максимально привернути увагу цільового споживача в загальній масі пропозицій. Цим обумовлено таке розмаїття варіантів виконання, застосовуваних технологій і використовуваних матеріалів. Основне призначення вивіски - реклама та інформація, саме вона, найчастіше, служить першим візуальним сигналом для подальшої дії потенційного клієнта, тому всі маркетологи і фахівці рекламного бізнесу радять економити на чому завгодно, але не на вивісці. Нижче ми розглянемо різні класифікації вивісок, для того, щоб легше було орієнтуватися в такому розмаїтті пропонованих рішень. 

Які бувають вивіски?

В першу чергу вивіски діляться з розміщення на зовнішні та інтер'єрні, по типу на світлові і не світлові, а за варіантом виконання на плоскі та об'ємні. Конструктивно можна виділити наступні варіанти виконання вивісок: надахові і торцеві установки, об'ємні букви, лайтбокси (світлові короби), акрілайти, щити і рамки, банери, плоскорел'єфні фрезерування, таблички. Безумовно, світлові вивіски найбільш привабливий тип, що виконує свою функцію 24 години на добу. Для засвічування вивісок застосовують люмінесцентні лампи, світлодіоди (точкові діоди, діодні модулі, стрічки і стробоскопи), неонові трубки, лазерне підсвічування і зовнішні джерела (прожектори). Застосовувані матеріали відрізняються високою опірністю до зовнішнього впливу, найбільш часто використовують пластики (акрил, ПВХ, вініл), композити, метали, рідше скло і дерево. 

Як замовити вивіску?

В першу чергу замовника цікавить скільки коштує вивіска. Для того, щоб прорахувати приблизну вартість виготовлення вивіски необхідно знати її розмір, тип (світлова або НЕ світлова) і вимоги до розташування. Прості рішення (таблички, банери і використання готових конструкцій) можна точно розраховувати маючи тільки попередні дані. Для точного прорахунку складної конструкції необхідний виїзд на об'єкт фахівців для точних вимірів і визначення можливості монтажу та підготовка візуального рішення (розробка дизайну вивіски). Так само, згідно нашого законодавства, основна частина об'єктів зовнішньої реклами вимагає легалізації (узаконення) - отримання Дозволу на розміщення зовнішньої реклами встановленого зразка. 

Що можемо запропонувати ми?

 • Власне виробництво і склад матеріалів. 
 • Всі задіяні в процесі виготовлення зовнішньої реклами фахівці мають стаж роботи за профілем мінімум 7 років. 
 • Ми маємо всі необхідні ліцензії, включаючи креслярські, будівельні й монтажні (в т.ч. висотний монтаж). 
 • Наші юристи можуть допомогти отримати всю дозвільну документацію.
 • Здійснюємо роботи в Черкаській і сусідніх областях, обслуговуємо мережі, бренди, корпоративних замовників, виконуємо регіональні підряди партнерів.
 • Даємо гарантію і проводимо сервісне і ремонтне обслуговування об'єктів.
 • Тільки під брендом "Меджик Дизайн" ми присутні на ринку близько 10 років і нам довіряють наші замовники, яких знаєте і ви.

Зразки робiт

 • Вивіска ювелірного відділу Столична™

  Виготовлення та монтаж в ТРЦ ЛЮБАВА світлової вивіски відділу продаж ювелірної фабрики СТОЛИЧНА™. Обїємна світлодіодна вивіска виготовлена з дзеркального золотого композиту таким чином, що утворює суцільний закритий куб навкруги колони. Літери, які підсвічуються надпотужними світодіодами створ

 • Виготовлення світлової вивіски магазину Epatage

  Виготовлення світлової вивіски для оформлення магазину "Epatage". Світловий короб лайтбокс, декор зовнішньої панелі плоскорельєфними кольоровими елементами.

 • Вивіска агенства нерухомості МАРТ

  Вивіска агенства нерухомості "МАРТ", виконана у нестандартній формі, з урахування місця монтажу. Вивіска виготовлена для покращення внутрішньої навігації в офісному центрі, що має полегшити знаходження агенції клієнтами серед інших орендарів приміщень.   Використані матеріали та

 • Вивіска клубу Da Vinci

  Виготовлення радиальної вивіски нічного клубу. За запропонованим замовником концептом була розроблена і виготовлена ​​недорога вивіска нічного клубу. Так як обов'язковою умовою до розробки конструктиву була гарна оглядовість вивіски як з тротуару, так і з проїжджої частини, вивіска була виг

 • Виготовлення вивіски лайтбоксу ресторану "Імперія"

  Для ресторану "Імперія" був виготовлений лайтбокс (світлова вивіска) за наданим замовником дизайном логотипу. Вивіска виготовлена у вигляді об'ємних букв, що світяться, зі складною ламаною межею короба і багатошаровою поклейкою плівки. Вивіска була доставлена замовнику і змонтована (з

Дивитися iншi