Ua Ru
Останнi новини

Магніти на холодильник

Сувенірні магніти на сьогодні є одим з найбільш запитаних пропозицій на ринку рекламно-сувенірної продукції. Магнітики поєднують в собі досить оригінальний вигляд, ненав'язливість, зручність в застосуванні, як у бізнесі, так і у побуті і можуть служити цікавим і практичним подарунком.

Для бізнесу, використання магнітів, як рекламних носіїв, так само відкриває достатньо широкі перспективи застосування. Магніти часто використовуються в житті офісу, з цього подарований замовнику або партнеру магнітик, з великою часткою ймовірності займе своє місце там, де інформація може бути дійсно затребувана де інформація може бути дійсно затребувана і повинна перебувати на видному місці.

Важливу роль при прийнятті рішення на користь використання магнітиків грає їх вкрай низька ціна, можливість персоніфікації і швидкі терміни виготовлення. Ви можете замовити навіть один магніт в акриловому боксі і отримати його протягом години.

Виготовлення магнітів

Виготовлення магнітів на магнітному вінілі досить складний технологічний процес, з цього прорахунки замовлень виконуються індивідуально. 

Зразки робiт

  • Сувенірні магніти для ДП GYM

    Сувенірні магнітики для ДП GYM. До 2-ої річниці клубу були виготовлені вінілові сувенірні магніти з логотипом "Дніпро Плаза GYM". Матеріал: магнітний вініл 0,4 мм, Oracal 620 з друком 1440 dpi, захисна плівка (гаряче ламінування)

Дивитися iншi