Ua Ru
Останнi новини

Медалі, кубки, статуетки

Нагородна продукція в Черкасах

Купити в Черкасах спортивні кубки, медалі, статуетки, таблички, дипломи можна в нашій компанії. Так само можна замовити нанесення логотипу на медаль або кубок, будь-який інший інформації та зображення - індивідуальний дизайн, розробка конструктивів для індивідуальної нагородної продукції з акрилу, металу, дерева та інших матеріалів. Якщо Ви хочете замовити в Черкасах спортивні нагороди, подарункові медалі, призи та іншу нагородну атрибутику - звертайтеся до наших менеджерів, у нас Ви можете подивитися зразки виготовлення спортивних медалей з індивідуальним брендування, подарункових сувенірів, статуеток Оскара, нагородних кубків, плакеток та іншої продукції для змагань, конкурсів, нагороджень і урочистих заходів.

Види нагородної продукції

З усього розмаїття нагородної продукції в Черкасах можна виділити основні типи, до них відносяться:

 • кубки
 • медалі
 • статуетки
 • плакетки
 • призи та нагороди з акрилу
 • аксесуари до нагород

 

Кубки - один з основних видів нагород у спортивних змаганнях, можна вибрати кубок в Черкасах для певного виду спорту - футболу, боксу, фітнесу, чи купити кубок універсальний. Висота кубків варіюється від 18 до 45 см, але можна замовити і високий кубок. Матеріал з якого виготовляють кубки - пластик для більш дешевих і метал - для дорогих кубків. На багатьох виробах є місце для кріплення жетона, на який можна нанести логотип або текст, а можна прикріпити жетон, який вказує зайняте місце: 1 місце - золотий, 2 місце - срібний і 3 місце - бронзовий. Підстава кубка часто виготовляється з пластика, з дерева або каменю - у більш престижних видів кубків. На підставу часто кріпиться табличка або шильда з найменуванням турніру або змагання.
Кубки в Черкасах часто продаються в комплекті нагород, які містять набір кубків для трьох призових місць.

Медалі - поряд з кубками, є основними видами нагородної продукції. Медалі в Черкасах вручають переможцям змагань за 3 призових місця, а так же нагороджують тих, хто досяг видатних результатів у навчанні, роботі та інших видах діяльності. Часто цей вид продукції замовляють для привітання ювілярів і випускників, для весільних урочистостей і корпоративних заходів. Комплект медалей зазвичай складається з виробів трьох кольорів: золота медаль - 1 місце, срібна медаль - 2 місце і бронзова медаль - 3 місце.
Персоніфікувати медалі можна металевими накладними жетонами, акриловими вставками і звичайними наклейками. Якщо стандартні види медалей вам не підходять, ми можемо виготовити медалі в Черкасах на замовлення: розробити індивідуальний дизайн медалі, підібрати матеріал і тип нанесення зображення і укомплектувати аксесуарами (стрічками, футлярами та стендами для медалей).

Статуетки дуже популярний вид нагородної та вітальній атрибутики, їх різноманітність дозволяє підібрати статуетки для будь-якої церемонії і заходи. Найбільш популярні статуетки Оскар в Черкасах, а так само спортивні статуетки і статуетки Ніка. Розмір статуетки Оскар від 12 см до 22-х, інші варіюються від 5 см до 29 см. Підставка для статуетки так само може бути різного розміру і виконана з пластмаси, каменю або дерева. На деяких статуетках є можливість розмістити жетон або інший атрибут персоніфікації.

Призи та нагороди з акрилу в Черкасах замовляють для корпоративних заходів та індивідуальних ювілейних подарунків. Акрил завжди виглядає дуже дорого і респектно, будь-який виріб з нього підкреслює статусність і рівень. Нанесення зображення на акрил виконується лазерним гравіюванням, рідше фрезою, а іноді методом травлення і забарвлення. Скажемо відверто - акрил не дешевий матеріал, вартість виробів з нього залежить від товщини листа і складності обробки, нанесення зображення - від щільності самого зображення і площі нанесення.

Зразки робiт

 • Виготовлення медалей Сходження на ГОВЕРЛУ-2021

  Виготовлення медалей для учасників восходження на Говерлу катеринопільського підрозділу МХП. Розроблений дизайн, відповідно до побажань замовника, втілений у яскравий виріб, який гідно виглядає поруч з нагородами інших галузей. Придбати медалі та іншу нагородну продукцію в Черкасах можна зв'язав

 • Виготовлення медалей для IV Турніру ім. Амброса

  Спортивні медалі індивідуальної форми, виготовлені для турнірів IV Турніру з командних боїв ім. З Амброса і Турніру з кросфіту їм В.Галви в Черкасах 2018. Комплекти медалей виготовлені з металу методом лазерного різання, наступного фарбування і лазерного гравірування. При розробці форми і дизайну в

Дивитися iншi