Ua Ru
Останнi новини

Друк на чашках

Одним з дуже популярних і, можливо, найбільш поширеним побутовим сувеніром є чашка з фото або чашка з логотипом, якщо йдеться про корпоративні сувеніри. Це обумовлено досить низькою ціною виготовлення та абсолютною універсальністю такого подарунка - п'ють все і те, що п'ють - наливають у чашку! )) З цього такий сувенір буде завжди на виду і, якщо чашка виконує роль рекламного носія, кожен день буде доносити власнику посил рекламіста. Сучасні методи нанесення зображення на посуд дозволяють зберігати якісне і яскраве зображення більше 18 місяців при досить активному використанні предмета. Зображення для друку на гуртку обмежені лише вашою фантазією, це можуть бути як графічні зображення, так і повнокольорові принти, фотографії, написи та інше.

Як замовити друк на чашках?

Для початку Вам потрібно визначитися з тим, яке зображення Ви хочете нанести на чашку. Зверніть увагу на те, що технологія друку на чашках є за рівнем якості фотодруком, з цього, чим краще буде картинка для нанесення, тим більш гарним вийде принт на чашці або келиху. Вибирайте зображення великі за розміром і вагою файлу або векторні зображення, якщо це написи і логотипи. Якщо Вам складно знайти вихідне зображення, або у Вас немає на це часу, або ваше зображення не досить якісне - не турбуйтеся - наші дизайнери з великою часткою ймовірності зможуть що-небудь для Вас придумати, допомогти поліпшити не якісний малюной або фото або знайти найбільш підходящу заміну. Потім слід вибрати саме чашку для нанесення друку. Вибір чашок, кухлів, келихів та іншого посуду для друку досить великий. Найпоширеніша (а так і найбільш дешева за вартістю) - це звичайнісінька чашка-циліндр, вона буває як чисто біла, так і з кольоровою ручкою і пофарбованою серединою. Є чашки-лате, чашки-хамелеони, чашки для кави з блюдцем .. якщо бажаного предмета немає в наявності, на протязі декількох днів його можна замовити і привезти. Далі процедура нічим не відрізняється від будь-яких інших замовлень на друк - Ви затверджуєте макет і дізнаєтеся терміни готовності Вашої чашки з фото. Як швидко виконується друк на чашках? Технічно до півгодини, якщо потрібна чашка для нанесення зображення є на складі, але зазвичай це займає декілька годин, а при великих накладах і днів .. Особливо, якщо ви замовляєте друк фото на чашці до Нового року 30 грудня або до 8-го березня 7-го ..)) Але, як усім відомо, бабло перемагає зло і якщо трохи збільшити вартість друку на чашці, замовлення може бути виконане швидше, ніж замовлення більше бережливого клієнта;)

Як наносять зображення на чашки?

Якщо Ви дочитали до цього розділу, значить ви або конкурент або сеошник або сеошник конкурента)) І все ж .. Зображення на чашки і кружки наноситься методом сублімації або, як її ще називають, технологією гравертон (GRAWERTON). Ця технологія дозволяє фарбувати підготовлені поверхні і штучні тканини за допомогою перенесення фарбувального пігменту з матриці, на забарвлюваний предмет під великим тиском і відносно високою температурою. Таке нанесення відрізняється високою стійкістю до стирання і вигорання.

Так само нанесення зображень на посуд виполняетсяс допомогою технології деколірованія, але ... це вже зовсім інша тема. ;)