Ua Ru
Останнi новини

Календарі, Календарик кишеньковий, настінний, настільний домік

Календарики кишенькові - один з найпопулярніших і точно найдешевший вид друкованих календарів. Календарик одночасно є і поліграфічною і рекламною продукцією, т.я. крім основного призначення його часто використовують для проведення рекламних кампаній, включають у подарункові корпоративні набори та навіть застосовують як альтернативу візиткам. Якісний кишеньковий календар гарантує його застосування, а значить і виконання функції рекламного інструменту, як мінімум на протязі року. Враховуючи те, скільки коштує кишеньковий календарик у збірці (збірний тираж), надрукувати його можна навіть при дуже малому рекламному бюджеті. Зверніть увагу, що при збільшенні тиражу, вартість кишенькового календарика зменшується, часто ціна так само знижується при збільшенні терміну друку. 

Бажаєте замовити кишеньковий календарик на 2019 в Черкасах? 

Що потрібно знати, для отримання продукції, максимально відповідної поставленим цілям? Як не помилитися при замовленні? Як проконтролювати якість друку? 

Розмір кишенькового календарика 70х100 мм. 

Надрукувати кишеньковий календар можна офсетним або цифровим способом, набагато рідше щелкотрафаретним методом. Офсетом друкують великі і дуже великі наклади, хоча при друку календарів в збірці, можна надрукувати і не великий (для офсету) тираж 1000-2000 прим. і отримати недорогу вартість. Але при всіх плюсах збірних тиражів, є і серйозні мінуси - в збірках не можна домогтися точного попадання в колір, не можна надрукувати малу кількість, а терміни зборок навіть на самих великих підприємствах мінімум 1-2 дні, до яких додається ще день на доставку, якщо ми друкуємо збірку в іншому місті. Якщо потрібно надрукувати календар швидко, використовується цифровий метод друку - лазерний або твердочорнильний. Таким способом ми можемо виготовити календарик за кілька годин, зробити кольоропроби, для точного попадання в корпоративні кольори і використовувати досить широкий спектр післядрукарської обробки. Але вартість цифрового друку календарів відрізняється від офсетного далеко не в кращу сторону, при чому із збільшенням накладу такого падіння ціни, як в офсеті, очікувати не варто - цифровий метод досить дорогий. 

Для отримання більш індивідуальної і вишуканої продукції можна використовувати скругління кутів, ламінацію глянсовою і матовою плівкою, гаряче та холодне тиснення, вибіркову лакировку. 

Після вибору методу друку, варто приділити увагу розробці дизайну кишенькового календаря. Традиційно зворотній бік календарика займає календарна сітка. Зазвичай, на вибір пропонується кілька стандартних видів календарних сіток, які можна адаптувати до фірмового стилю або побажань замовника. Дизайн лицьового боку календарика обмежений лише фантазією замовника і професійністю дизайнера, а так же фірмовим стилем, якщо він, звичайно, є)). 

Ми сподіваємося, що ця інформація буде Вам корисна, при замовленні кишенькових календариків 2019 на нашому виробництві. Меджик дизайн пропонує всі види офсетного і цифрового друку календарів. З розробкою макетів може допомогти наше дизайн-бюро. Для отримання більш повної інформації для замовлення календариків, звертайтеся до наших менеджерів та технологів друку на сторінці контактів.

Зразки робiт

  • Виготовлення кишенькового календарику для ДП GYM на 2012-13 роки

    До 3ї річниці спортклубу виготовлені фірмові кишенькові календарики на 2012-2013 роки. Друк календариків є частиною комплексного замовлення на виготовлення рекламно-поліграфічної та сувенірної продукції спорткомплексу. Дизайн календарика виконаний у відповідності з фірмовим стилем і в загальній тема

Дивитися iншi