Ua Ru
Останнi новини

Друк ФЛАЄРІВ Черкаси

Вiдкрити прайс-лист

Бажаєте замовити якісну недорогу рекламну поліграфію?

Еврофлаер - оптимальний вибір - друк флаєрів у збірному тиражі коштує всього 639 грн за 1000 шт. З ДОСТАВКОЮ!

Флаєри (флайери) - найбільш затребувані в поліграфії рекламні листівки. Чому? Розмір флаєра 100 х 210 мм. Його не важко помістити в кишені, з цього в Черкасах еврофлаєра часто використовують у промоакціях.

Ви бажаєте замовити друк флаєрів?

Для початку варто визначитися з дизайном і способом друку

За виглядом флаєра бувають:

 • Односторонні флаєра
 • Двосторонні флаєра
 • Повнокольорові флаєра
 • Одноколірні флаєра
 • Вертикальни та горизонтальні флаєра

Виготовлення флаєрів розподіляється на:

 • Офсетний друк флаєрів
 • Цифровий друк флаєрів
 • Друк еврофлаєрів вдома на струменевому принтері, щоб фарба розтеклася під час дощу й забруднила потенційному клієнту одяг ..

Як правильно вибрати метод друку флайера?

Для виготовлення великих тиражів (від 1000 екз.) Підходить офсетний друк. Низька ціна готової продукції при великих обсягах, висока якість друку, стійкість і яскравість фарб завжди були відмінною рисою якісного офсету. До мінусів такого способу друку флаєрів можна віднести довгий час додрукарської підготовки і самого процесу друку тиражу. Навіть великі друкарні, які друкують збірні тиражі флаєрів, можуть поставити продукцію не раніше 2-х днів.

Якщо ж флаєрів Вам необхідно всього 100-200 штук, або друк еврофлайерів потрібен терміново, тоді оптимальний вибір - це цифровий друк. При використанні цього методу Ви отримаєте продукцію протягом години - двох, після того, як буде розроблено дизайн флаєра. Надруковані лазерним або сублімаційним (твердочорнильним) способом флаєра, при друку на професійному обладнанні, мало чим відрізнятимуться від офсетних. Вигідно відрізняє цифровий метод друку використання різних типів паперу, включаючи дизайнерські картони, і можливість персоніфікації даних. Наприклад, одну частину флаєрів Ви хочете адресувати чоловікам, а іншу - жінкам, і перша частина повинна бути більше другий. Для цифрового друку це не є проблемою - зміни в тираж можна вносити на будь-якому етапі виробництва. Але .. за це доведеться платити трохи більше, ніж за офсет.

Якщо Ви зупинили свій вибір на друку флаєра і у вас немає готового макету, наші фахівці розроблять Вам дизайн, який збережеться у нашій базі і Вам не потрібно буде повторно витрачати час і гроші на розробку макета, при необхідності, зміни можна буде внести в найкоротший час .

Бажаєте дізнатися більше?

Зателефонуйте за любим з наших номерів і Ви отримаєте максимально детальну консультацію.

Зразки робiт

 • Друк флаєрів для ТРЦ ПЛАЗМА

  Виготовлення флаєрів для маркетингових та рекламних акцій ТРЦ PLAZMA Черкаси. Друк еврофлаерів великими кількостями в збірних тиражах дозволяє отримати якісну продукцію швидко і недорого. Повний цикл виробництва: від розробки дизайну та додрукарської підготовки макету до друку, постобработки і доста

Дивитися iншi