Ua Ru
Останнi новини

Друк листівок А4, А5, А6 в Черкасах

Друк А4 формату є одним з найпопулярніших видів поліграфії в Черкасах, А5 і А6 формати менш затребувані, проте, у ряді випадків, є найбільш прийнятними, наприклад для виготовлення рекламних листівок для роздачі на вулиці та організації промо-акцій, де А4 формат через свої розміри не так зручний. Як і більшість популярних форматів друк А4, А5 і А6 можна розділити за типом друку на офсетний і цифрову, і по кольоровості на кольоровий друк і чорно-білий. Ми надаємо всі можливі види друку, крім послуг різографа - так званого «чорного» друку. Для того, щоб Вам було легше визначитися із замовленням, нижче ми розглянемо плюси і мінуси кожного виду.

Який розмір А4, А5, А6?

Класифікація згідно міжнародному стандарту ISO 216 (метрична система):

Розмір А4 - 210 × 297 мм. Площа листа формату A4 ≈ 1/16 м²

Розмір А5 - 148 × 210 мм. Площа листа формату A5 ≈ 1/32 м²

Розмір А6 - 105 × 148 мм. Площа листа формату A6 ≈ 1/64 м²

Офсетний друк А4, А5, А6. Збірні тиражі

Висока вартість запуску офсетної машини подразумевающей друк великих тиражів, була вирішена за допомогою так званої «збірки» - збірного тиражу, коли на один великий формат розкладається багато дрібних і вартість запуску ділиться на всіх. Це дозволило друкувати дрібні формати від 1000 примірників за дуже низьку ціну. Збірні тиражісьогодні збирають досить багато українських поліграфічних комбінатів, з якими нашу компанію пов'язують роки плідної взаємовигідної співпраці. Плюси ті ж, що і у всій офсетного поліграфії - висока якість (за умови друку на хороших машинах тверезими друкарями), стійкість зображення, широкий спектр постдрукарською обробки (ламінація, вибірковий і гібридний лак, тиснення і т. д.) Мінуси - висока вартість індивідуальних тиражів, неможливість швидкого друку (офсетний тираж друкується від доби і більше) і друку маленької кількості.

Кольоровий цифровий друк А4, А5, А6. Оперативний друк

Традиційно для цифрового друку до її плюсів відносяться дуже швидкі терміни друку (від декількох хвилин до декількох годин) і можливість друку від одного примірника. Мінуси так само традиційні - щодо офсету висока вартість одного примірника, по-справжньому високу якість дають тільки досить дорогі машини. Меджик Дизайн надає послуги оперативного цифрового друку в Черкасах з дня свого заснування, друк здійснюється на лазерних, струменевих і твердочорнильний професійних принтерах, що дозволяє максимально гнучко підходити до вирішення завдань, поставлених замовником. Використання сучасного обладнання дозволяє виконувати цифрову печатку в максимально короткі терміни, друк на вимогу.