Ua Ru
Останнi новини

Реклама на відеостійках

Вiдкрити прайс-лист

Частка медіареклами в загальному спектрі інформпросторі збільшується з кожним роком, постійно розробляються нові мультимедійні технології і з'являються більш технологічні медіаносії. Не секрет, чим більше відкатана технологія, тим її продукти доступніши в ціновому плані. Медіа-відділ MAGIC DESIGN давно стежив за пропозиціями для indoor-відеореклами і сьогодні ми вважаємо, що цінова політика дозволяє нам продавати цей продукт замовникам по оптимальному співвідношенню ціна / ефективність. Ми представляємо вам новий для нашого регіону медіаносій Hi-End сегмента - рекламні відеостойкі FullHD-формату 50”.

Що таке рекламна відеостійка?

Наші відеостійкі в першу чергу це продукт ТОП-класу - в ньому поєднуються передові технології, що дозволяють здійснювати рекламні програми максимально ефективно з точки зору технічного забезпечення, яскравий креативний дизайн зовнішнього вигляду і дорогі ефектні матеріали обробки, що підкреслюють рівень самого носія, як медіамайданчику. Важливу роль відіграє і розташування екрану на рівні погляду споживача рекламного контента і автономна аудіосистема, яка посилює ефективність відеоряду. Універсальність майданчика дозволяє транслювати, як динамічні, так і статичні зображення, адаптація горизонтально-орієнтованих роликів до вертикального формату проводиться швидко і просто, що дозволяє надавати таку послугу за мінімальну вартість. Коли ми додаємо до всього цього наш досвід роботи в рекламному медіабізнесі і якісний продукт для трансляції, створений нашими або сторонніми маркетологами і відеодизайнерами, ми отримуємо ефективний засіб для привертання уваги наших потенційних покупців, клієнтів, виборців.

Розмір екрану: 50”
Дозвіл екрану: 1920х1080 Full HD
Кут огляду екрану: близько 180°


Реклама на відеостійках - ефективне indoor-рішення

Поважаючи наших замовників і партнерів ми чесні навіть у дрібницях - відеостійкі не замінять повноцінну багаторівневу рекламну кампанію, всі твердження про унікальність і 100%-ефективність цього продукту не більше, ніж рекламний хід продавців самих стійок або не зовсім професійних операторів. Разом з тим, важко заперечити, що серед indoor-реклами по ефективності з цим носієм важко змагатися. Медіа-рішення програють або в розмірах, або в розташуванні, або в якості відео і звучання, а найчастіше за всіма цими параметрами. Статичні рішення з плюсів мають тільки сталість показу, в усьому іншому їх навіть немає сенсу порівнювати - навіть експонування статичного контенту виглядає більш яскраво, не кажучи про те, що до статики можна додати аудіодоріжку або зробити просту анімацію основних елементів. Розміщення в місцях масового скупчення людей і частота показів забезпечує відеостійкам високий СРТ і низьку (як для медіареклами) вартість контакту. Так само аудиторія є зазвичай платоспроможною навіть для сегмента дорогих покупок, а середню і низьку цінову нішу покриває на 100%. Як POS-реклама з відеостійкамі можуть конкурувати тільки відеостійкі з тачскрінами і голографічні інтерактивні рішення.

Створення контенту для реклами на відеостійках

В першу чергу давайте визначимося, що саме може стати нам у пригоді для створення рекламних продуктів для даного носія. Які процеси можуть бути задіяні?

Власне створення відеоролика))

Запис звукової доріжки

Розробка статичного рекламного або агітаційного зображення

Адаптація візуального контенту з урахуванням технічних характеристик носія

Продакшн MAGIC DESIGN закриває всі ці питання: ми створюємо відеоролики, слайд-шоу, анімацію; пишемо звук, пропонуємо вам всеукраїнську базу дикторів; дизайн-студія готує статичні і концептуальні рішення для створення рекламних матеріалів, так само ми можемо адаптувати ваш ролик для вертикального формату трансляції.

Співробітництво

РА повного циклу, медіа-оператори і вільні менеджери запрошуються до співпраці (з хорошою дилерської знижкою) з продажу реклами на відеостійках в Черкасах та інших регіонах України, покритих нашою мережею і партнерськими компаніями.

Купити відеостійку

Для партнерів та колег по бізнесу, медіа-стартапів, а так само для компаній, що бажають використовувати рекламні відеостійкі ми пропонуємо до купівлі наше обладнання. Так само для рекламних операторів пропонуємо партнерство в продажу реклами на ваших відеостійках.

Зразки робiт

  • Промо концертів в Черкасах. Бумбокс.

    Реклама і промо концертів в Черкасах - для анонсів концерту гурту БУМБОКС було використано програму з максимальною кількістю виходів (30 виходів на годину) на всіх площадках трансляції на протязі місяцю. Потужний звук, надвелика кількість повторів за короткий проміжок часу та достатньо вел

  • Відеореклама на медіастійках - стоматологічна клініка BAGITA

    Рекламний відеоролик стоматологічної клініки БАГІТА, який транслюється на медіастойках ПРЕМІУМ-формату в торгових центрах міста Черкаси: ТЦ Будинок Торгівлі та ТРЦ ДЕПОт центр. Ролик адаптований для показу на вертикальному HD-форматі.

Дивитися iншi