Ua Ru
Останнi новини

Аудіореклама в супермаркетах СІЛЬПО

Аудіореклама в СІЛЬПОМедіареклама в Україні на сьогоднішній день є одним з тих, що найбільш динамічно розвиваються, сегментів рекламного ринку. Максимально ясно і виразно ця реклама доносить до споживача в зручній для розуміння формі будь-яку інформацію, яку Ви бажаєте повідомити потенційному клієнту або покупцю. Єдиним недоліком медіареклами завжди була досить висока її вартість, через яку вважалася засобом, доступним лише потужним компаніям і великому бізнесу. Але рекламні технології, як технічні, так і маркетингові не стоять на місці, і їх результат ми сьогодні пропонуємо Вам:

Абсолютно доступна і максимально ефективна реклама в одній з найбільших українських мереж супермаркетів «СІЛЬПО». Будучи ексклюзивним регіональним партнером Fozzy Group ми пропонуємо Вам кращу ціну на аудіорекламу в «СІЛЬПО»


Розміщуємо як в окремих регіонах, так і в національному форматі. Вартість розміщення розраховуэться окремо для кожного міста і залежить від термінів програми, довжини ролика та кількості повторів на годину.

Аудіореклама в супермаркетах. Основні переваги:

 • Вартість зовсім не велика - від 650 грн на місяць за трансляцію в одному маркеті.
 • Дуже масштабно - в одному маркеті за день проходять до 10 000 чоловік, тобто за місяць аудиторія розширюється до 250-300 000 потенційних слухачів.
 • Працює незалежно від бажання слухача - трансляцію в мережі, на відміну від радіо, відключити неможливо.
 • Ефективність забезпечується впливом безпосередньо на свідомість та підсвідомість слухача.
 • Цільова аудиторія - велика частина клієнтів супермаркетів - люди з хорошим достатком, і високої споживчої активності.

Кому в першу чергу корисна аудіореклама в мережі «СІЛЬПО»:

 • Дистрибуторам брендів, представлених в самому торговому залі маркету.
 • Магазинам, відділам та представництвам, розташованим у безпосередній близькості до супермаркетів.
 • Всім, бажаючим голосно оголосити про акцію, знижку, прем'єру, заход, нову послугу, ребрендинг або зміну розташування і т.д.
 • Новим брендам, товарам та послугам, захоплюючим нові частки або сегменти ринку.

Якщо Вас зацікавив даний вид медіареклами - наші фахівці допоможуть Вам підібрати оптимальний пакет трансляції, розробити і записати ефективний і оригінальний аудіоролик, а так же проконсультувати по інших напрямках реклами, що доповнює медіарекламу в супермаркетах «СІЛЬПО».

Для рекламних агенств, менеджерів рекламного бізнесу і посередників в суміжних галузях бізнесу розроблена спеціальна партнерська програма з хорошими агентськими бонусами.

 

Вся контактна інформація, як зазвичай в розділі Контакти

Зразки робiт

 • Аудіореклама депозитної програми Укрінбанк

  Реклама в СІЛЬПО депозитної програми Укрінбанку "Довголітній капітал. Рекламно-інформаційний аудіоролик, який є частиною рекламної акції Укрінбанку, спрямованої на залучення клієнтів-пенсіонерів до нової депозитної програми "Довголітній капітал". Ролик записаний для трансляції в мереж

 • Іміджевий аудіоролик агентства нерухомості МАРТ

  Іміджевий аудіоролик агентства нерухомості для реклами в СІЛЬПО. У досить важкий для нерухомості кризовий час, лідери ринку не економлять на рекламних бюджетах. АН МАРТ в рамках своєї рекламної кампанії на ряду з зовнішньою рекламою агенства нерухомості і рішеннями в навігаційній рекламі, використов

 • Аудіореклама ресторану YOSHI. Акція Сушіманія

  Аудіоролик акції Сушіманія, реклама в супермаркетах СІЛЬПО. Для промопідтримки зимової акції ресторану YOSHI Сушіманія, в мережі СІЛЬПО був запущений рекламний ролик, який інформував клієнтів ресторану про спеціальну пропозицію і його умовах. Для трансляції були обрані маркети з найбільшим зосередже

 • Реклама в Сільпо мережі турагенств ПОЇХАЛИ З НАМИ!

  Аудіореклама в СІЛЬПО мережі турагенств "ПОЇХАЛИ З НАМИ!" Іміджевий аудіоролик мережі турагенств, використаний для реклами мережі в торговельних залах супермаркетів СІЛЬПО. Ролик надано замовником.

 • Аудіореклама салону краси "МОНРО"

  Ролик для рекламної акції студії краси, трансльований в мережі маркетів "СІЛЬПО". При запису ролика використаний тематичний звуковий ряд, відповідний загальному стилю та іміджу студії. Текст ролика надано замовником

 • Аудіоролик гіпермаркету Вражень

  Проморолик гіпермаркету Вражень Аудіоролик для промоакції магазину подарунків Prezent.ck.ua, трансльований в торгових залах супермаркетів "СІЛЬПО". Представлені, як короткий, так і повний варіанти запису для аудіореклами в Сільпо. Ролики надані замовником.

Дивитися iншi