Ua Ru
Останнi новини

Реклама на автобусах. FARMASI

Реклама на автобусах. FARMASI

FARMASI реклама на автобусах. Реклама на автобусах Богдан, розміщена на замовлення компанії FARMASI, Київ. Розроблений дизайнерами замовника концепт-дизайн був адаптований під реальні розміри брендуємого автобуса, з урахуванням особливостей конструкції моделі Богдан А09304, розміщення молдингів, перемичок і оптики, для цього були зняті проміри з реального автобуса на заводі-виробнику і макети для друку готувалися на віртуальній матриці автобуса, підготовленого до нанесення зображень.

Як відомо, звичайний сольвентний друк, з причини дуже тонкого шару пігменту, що наноситься на матеріал, при активно використовиваємому транспорті повноцінно служить не більше року - потім зображення витирається і вигорає під впливом навколишнього середовища. Для підвищення терміну експлуатації реклами на авто, зазвичай ми застосовували додатковий захист зображення - холодну ламінацію, яку наносили поверх друкованого зображення. У цьому проекті для брендування авто вперше у регіоні нами була використана нова технологія друку по плівці, що дозволяє наносити набагато більш стійке до агресивного експлуатаційного середовища зображення - широкоформатний смарт-УФ друк (smart-UV). У місцях однотонного нанесення, використовувалася технологія укочення порізаного по контуру вінілу, що знижує вартість нанесення та дає більш стійке та якісне зображення, не потребуюче додаткового захисту.

При укочені плівки на брендуєму поверхню була демонтована оптика , молдинги та інші знімні елементи, які могли перешкодити якісному укоченню плівки.

Використані матеріали і технології:

  • ПВХ-плівки ORACAL 640,ORACAL 641, Оrajet 3635 One Way Vision (перфорована)
  • Нанесення зображень: широкоформатний УФ-друк якістю 1440 dpi (фотоякість), холодна ламінація, плотерна порізка, укочення плівки.