Ua Ru
Останнi новини

Розробка логотипу BTL-агентства Дерзкая жизнь

Розробка логотипу BTL-агентства Дерзкая жизнь

У завданні замовника, одною з вимог було використання логотипу не тільки за його прямим призначенням, але й можливість використання його, як логотип, видаваного творчою групою журналу.

На початковому етапі було прийнято рішення, згідно з концепцією замовника, ввести в логотип графічний елемент, що нагадує діаграму пульсації серця (кардіограму). У процесі розробки від даного елемента було вирішено відмовитися на користь чисто шрифтового рішення, але зберегти колірні поєднання запропоновані замовником. До кожного варіанту наводилися рішення для відображення логотипу в монохромній версії. Всім відомо, що бувають випадки, коли відобразити логотип в його початковому кольоровому вигляді немає технічної можливості. Крім цього варіанти монохромного відображення логотипу розроблялися в наступних варіантах: логотип чорний на білому або світло-сірому фоні, логотип білий на чорному або темно-сірому тлі, логотип темно-сірий на світло-сірому або білому фоні.

Остаточне зображення логотипу повністю задовольнило замовника, а виконавці залишилися задоволені, як самим процесом створення, так і конструктивним діалогом із замовником.

У майбутньому колектив MDG і її партнерів будуть дуже раді новим проектам спільно з творчою групою «Дерзкая жизнь»