Ua Ru
Останнi новини

Ручки з логотипом

Друк на ручках. У Черкасах ручки з логотипом є дуже поширеним видом сувенірної продукції. Досить низька вартість не дорогих моделей ручок під нанесення логотипу поєднується з дуже високою затребуваністю цього, поза всяким сумнівом, практичного ділового аксесуара. Друк на ручках так само не є дорогим видом друку, що в поєднанні дає нам бюджетний презентабельний і корисний подарунковий сувенір. Брендованими ручками в Черкасах користуються всі, незалежно від статі, віку, посади та інших соціальних факторів - це універсальний рекламний продукт. Логотип на ручці є ефективною іміджевою рекламою, яка працює довго і сама по собі може забезпечувати достатньо високу кількість рекламних контактів, що підвищують впізнаваність бренду.

Де застосовуються ручки з логотипом?

В першу чергу ручки з лого використовують в великомасштабних промо-акціях, на виставках, презентаціях, тренінгах, семінарах та інших активностях, що вимагають великої кількості недорогий і затребуваною промо-продукції. Складно знайти більш доступний, швидкий у виготовленні і ефективний подарунок. Вкладаючи ручку з логотипом в роздатковий пакет, ви забезпечуєте правильне і досить довгt нагадування про свій бренд цільовsqаудиторії. Цей діловий аксесуар також є частиною корпоративної айдентики - його можна і потрібно в першу чергу використовувати в своїх компаніях, для формування і розвитку командного духу, розуміння цілей і ідеї бренду.

Друк на ручках в Черкасах

Ми пропонуємо широкий вибір ручок під нанесення логотипу, від найдешевших китайських пластикових до реально дорогих сталевих ручок відомих брендів. З величезного розмаїття пропозиції в дешевих сегментах ручок буває складно визначитися з вибором - вам в цьому допоможуть наші менеджери, які багато років займаються друком на ручках. Так само ми одна з небагатьох компаній, які надають послугу з багатокольорового та повнокольорового УФ-друку на ручках в Черкасах, що дозволяє наносити на виріб стійкі зображення складних логотипів, недоступних для тампо- друку і трафарету через фізичны обмеження даних технологій.

Замовити ручки з логотипом в Черкасах просто - зв'яжіться з нашими менеджерами, контактна інформація, як би це банально не виглядало, в розділі Контакти